01 IYUN / 2022 / 15:02
Bakı Limanı 1 İyun - Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Gününü Qaradağ rayonunda yaşayan, o cümlədən şəhid və qazi ailələrinin uşaqları ilə qeyd edib
Bakı Limanı tərəfindən “Korporativ sosial məsuliyyət proqramı” çərçivəsində 1 İyun - Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Günü münasibəti ilə CinemaPlus, Papa Johns Pizza Azerbaijan , TEAS Press Nəşriyyat Evi şirkəti və Dəniz Mall ticarət mərkəzinin təfdaşlığı ilə “Uşaqların CinemaPlus-a səyahəti və animasiya günü” adlı tədbir təşkil edib. Uşaqlara həsr olunan bu tədbir zamanı onlar “Dəniz Mall”da, animatorların iştirakı ilə əyləcnəli yarışlarda iştirak edib, animasiya filminə baxıb, müxtəlif maraqlı mədəni və intellektual fəaliyyətlərdə iştirak ediblər.
Bakı Limanı olaraq “CinemaPlus”, “Papa Johns”, “Teas Press” şirkətlərinə və “Dəniz Mall” ticarət mərkəzinə bu tədbirin təşkil olunmasındakı dəstəyinə görə təşəkkür edirik.
Bakı Limanı korporativ sosial layihələrin də həyata keçirilməsində biznes tərəfdaşlığına önəm verir.

01 ИЮНЬ / 2022 / 15:02
1 июня Бакинский порт традиционно отмечает Международный день защиты детей вместе с детьми, проживающими в Гарадагском районе, в том числе с детьми из семей шехидов и ветеранов
Со стороны Бакинского Порта по случаю Международного Дня защиты детей 1 июня в рамках Программы корпоративной социальной ответственности в партнерстве с CinemaPlus, Papa Johns, Teas Press и Deniz Mall было организовано мероприятие под названием «Детский День Путешествий и Анимации в CinemaPlus». В рамках данного мероприятия, посвященного детям, они приняли участие в проводимых аниматорами развлекательных конкурсах в «Deniz Мall», просмотрели анимационный фильм и приняли участие в различных интересных культурных и интеллектуальных мероприятиях.
Как Бакинский Порт, мы благодарим CinemaPlus, Papa Johns, Teas Press и DenizMall за их поддержку в организации этого мероприятия.  Следует отметить, что Бакинский порт также придает большое значение деловому партнерству в реализации корпоративных социальных проектов.