02 IYUN / 2023 / 09:34
Bakı Limanı 1 İyun Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Gününü Ələt qəsəbəsinin balaca sakinləri ilə qeyd edib
Bakı Limanı tərəfindən “Korporativ sosial məsuliyyət proqramı” çərçivəsində 1 İyun - Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Günü münasibəti ilə Dəniz Mall ticarət mərkəzində tədbir keçirilib. Ələt qəsəbəsinin 70 yaxın 1-4 sinif məktəblisinin qatıldığı tədbir şən klounların iştirakı ilə baş tutub. Daha sonra balaca məktəblilər Hörümçək adam filminə baxıblar.
Tədbirin keçirilməsi üçün bizə göstərdikləri dəstəyə görə “Cinema Plus”, “Papa Johns” və “Dəniz Mall” ticarət mərkəzinin rəhbərliyinə təşəkkürümüzü bildiririk.

02 ИЮНЬ / 2023 / 09:34
Бакинский порт традиционно отметил 1 июня – Международный день защиты детей - вместе с детьми, проживающими в поселке Алят
Бакинским портом в рамках программы “Корпоративной Социальной Ответственности” было проведено мероприятие в торговом центре Deniz Mall по случаю 1 июня - Международного Дня защиты детей. Мероприятие, в котором приняли участие около 70 школьников 1-4 классов поселка Алят, прошло с участием веселых клоунов. Затем маленькие школьники посмотрели фильм "Человек-паук".
Выражаем благодарность руководству  “Cinema Plus”, “Papa Johns” и “Deniz Mall” за оказанную нам поддержку в проведении мероприятия.